Конфіденційність

Конфіденційність

1. Загальні положення

Компанія «INNOLITH» з повагою ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем даного сайту. Ми хотіли б проінформувати Вас про те, які саме дані ми збираємо і яким чином використовуємо зібрані дані. Ви також дізнаєтеся про те, як Ви можете перевірити точність зібраної інформації і дати нам вказівку про видалення подібної інформації. Дані збираються, обробляються і використовуються строго у відповідності з вимогами чинного законодавства тієї держави, в якій розташоване відповідне підрозділ компанії «INNOLITH», відповідає за захист персональних даних. Ми робимо все можливе для забезпечення відповідності вимогам чинного законодавства. 

 

2. Збір, використання і переробка персональних даних

Ми здійснюємо збір інформації, що відноситься до певних осіб, лише в цілях обробки і використання інформації і тільки в тому випадку, якщо Ви добровільно надали інформацію або явно виразили свою згоду на її використання. 

 

Коли Ви відвідуєте наш сайт, певні дані автоматично записуються на сервери компанії «INNOLITH» для цілей системного адміністрування або для статистичних або резервних цілей. Записувана інформація містить назву Вашого провайдера, в деяких випадках Вашу IP-адресу, дані про версію програмного забезпечення Вашого браузера, про операційну систему комп'ютера, з якого Ви відвідали наш сайт, адреси сайтів, після відвідування яких Ви по посиланню зайшли на наш сайт, задані вами параметри пошуку, що призвели Вас на наш сайт. 

 

В залежності від обставин, подібна інформація дозволяє зробити висновки про те, яка аудиторія відвідує наш сайт. В даному контексті, однак, не використовуються ніякі персональні дані. Використовуватися може лише анонімна інформація. Якщо інформація передається компанією «INNOLITH» зовнішньому провайдеру, вживаються всі можливі технічні та організаційні заходи, що гарантують передачу даних у відповідності до вимог чинного законодавства. 

 

Якщо Ви добровільно надаєте нам персональну інформацію, ми зобов'язуємося не використовувати, не обробляти і не передавати таку інформацію способом, що виходять за рамки вимог чинного законодавства. Використання та поширення Ваших персональних даних без Вашої згоди можливе тільки на підставі судового рішення або в іншому порядку, передбаченому законодавством. 

 

Будь-які зміни, які будуть внесені в правила щодо дотримання конфіденційності, будуть розміщені на даній сторінці. Це дозволяє Вам у будь-який час отримати інформацію про те, які дані у нас зберігаються і про те, яким чином ми збираємо і зберігаємо такі дані. 

 

3. Безпека даних

Компанія «INNOLITH» зобов'язується дбайливо зберігати Ваші персональні дані і приймати всі запобіжні заходи для захисту Ваших персональних даних від втрати, неправильного використання або внесення в персональні дані змін. Партнери компанії «INNOLITH», які мають доступ до Ваших даних, які необхідні їм для надання Вам послуг від імені компанії «INNOLITH », несуть перед компанією «INNOLITH» закріплені в контрактах зобов'язання дотримуватися конфіденційності даної інформації і не мають права використовувати надані дані для яких- або інших цілей. 


4. Допоміжне програмне забезпечення

Для того, щоб забезпечити найбільш зручне користування нашим сайтом, ми застосовуємо допоміжне програмне забезпечення ('cookies') - невеликий блок даних, тимчасово встановлюється на жорсткому диску Вашого персонального комп'ютера і забезпечує найбільш зручне користування сайтом компанії «INNOLITH». Інформація, що міститься в 'cookies' покращує навігацію по сайту і сприяє формуванню у користувача загального доброзичливого відношення до сайту. Допоміжне програмне забезпечення, яке ми використовуємо, не має функцій запам'ятовування жодних персональних даних. Більшість інтернет-браузерів автоматично сприймає наше допоміжне програмне забезпечення. Ви можете уникнути встановлення на Вашому персональному комп'ютері нашого допоміжного програмного забезпечення, змінивши налаштування Вашого браузера. Ви також можете видалити встановлене на Вашому комп'ютері допоміжне програмне забезпечення в будь-який час, видаливши тимчасові Інтернет файли (розділ меню Tools / Extras - Internet options). 

 

Контакти

Україна, Івано — Франківська обл,

Тисменецький р-н, с. Угринів, вул. Галицька,29

+38(050) 199-18-04

+38(068) 974-79-07

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.