Про нас

Про нас

Компанія «INNOLITH» була заснована у 2010 році, та впродовж цього короткого терміну зарекомендувала себе на ринку будівельних матеріалів західної та центральної України.

Основний напрям компанії — виготовлення водорозчинних екологічно безпечних лакофарбових матеріалів.

На даний момент компанія «INNOLITH» виготовляє більш ніж 30 найменувань продукції, з допомогою яких ви можете вирішити найскладніші будівельні питання. Це комплексні системи для захисту поверхонь, лаки та пропитки, грунтівки, пластифікатори, гідрофобізатори, рішення для вологоізоляції.

Уся наша продукція виготовлена на основі сировини компанії «DOW — Chemical» яка є беззаперечним лідером хімічної промисловості. Тому ми гарантуємо високу якість та ефективність наших продуктів.

В процесі розвитку ми приділили увагу тому, що наряду з вимогами до якості будівельних матеріалів стоять і не менш важливі складові, які повинні задовольняти потреби самого вимогливого покупця — постійний, широкий асортимент за найнижчими цінами в Україні. Саме на цьому ми завжди і робимо акцент. Для оптових покупців діє гнучка система знижок, ознайомитись з інформацією можна зателефонувавши нашим представникам  або на нашому сайті.

Контакти

Україна, Івано — Франківська обл,

Тисменецький р-н, с. Угринів, вул. Галицька,29

+38(050) 199-18-04

+38(068) 974-79-07

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.