Умови використання

Умови використання

Введення

Даний сайт представлений компанією «INNOLITH».  Компанія зробила все можливе для того, щоб розміщена на даному сайті інформація була повною і достовірною. Тим не менш, ми не можемо гарантувати повноту і правильність розміщеної на сайті інформації. Компанія «INNOLITH».  не несе ніякої відповідальності за помилки, допущені в змісті даного сайту. Розміщені на сайті заяви, що мають довгостроковий характер, дані на основі останньої наявної у нас інформації і нашої переконаності в правильності зроблених заяв. Однак, результати, досягнуті компаній «INNOLITH». в дійсності, можуть істотно відрізнятися від даних довгострокових заяв, оскільки результати залежать від цілого ряду чинників конкурентної і макроекономічної природи, які в ряді випадків знаходяться поза контролем компанії «INNOLITH».  Компанія «INNOLITH». не має наміру постійно коригувати свої довгострокові заяви, розміщені на сторінках сайту. 

 

Користуючись даним сайтом, його відвідувач погоджується без жодних обмежень чи вилучень з наступними Загальними умовами користування сайтом.

 

Загальні правила користування сайтом

 

1. Авторське право

Вміст даного сайту захищено авторським правом. Зокрема, будь-яке відтворення, адаптація, переклад, розміщення і переробка вмісту даного сайту в інших засобах масової інформації, включаючи розміщення або переробку в електронних засобах масової інформації, захищені авторським правом. Будь-яке використання цілком або частково такої інформації допускається лише з попередньої письмової згоди «INNOLITH». Зміст і структура сайту захищені авторським правом. Будь-яке відтворення інформації або даних, зокрема, використання текстів або фрагментів текстів або графічних матеріалів допускається тільки з попередньої письмової згоди компанії «INNOLITH». Права на розповсюдження і відтворення належать компанії «INNOLITH». Авторські права в повному обсязі також поширюються на зображення, автоматично або в ручному режимі додаються в архів сайту. 

Фотографії, розміщені компанією «INNOLITH».  на сайті, можуть бути використані тільки для редакційних цілей. Фотографії, які відтворюються і / або в електронну версію яких в редакційних цілях вносяться зміни, повинні мати позначення авторського права «©INNOLITH). «Всі права захищені». Передрук є безкоштовним, однак, на адресу «INNOLITH» необхідно направити копію передрукувати матеріалу. 

 

2. Відмова від зв'язку зі змістом сайтів третіх осіб

На сторінках даного сайту містяться посилання (тобто «гіперпосилання») на інші сайти, які підтримуються третіми особами і зміст яких невідомо компанії «INNOLITH».  Компанія «INNOLITH».  сприяє доступу до таких сайтів і не несе жодної відповідальності за їх зміст. Наші посилання на сайти третіх осіб націлені лише на те, щоб зробити для Вас простіше навігацію по таких сайтах. Заяви, що містяться на тих сторінках, до яких відсилає наш сайт, не є нашими заявами. Ми відмовляємося від зв'язку з будь-яким вмістом будь-яких сайтів третіх осіб, посилання на які дані на нашому сайті. Зокрема, ми не приймаємо на себе відповідальності за будь-які порушення норм чинного законодавства або прав третіх осіб, які мають місце на сторінках таких сайтів.

 

Стосовно до сайтів, на які можна зайти з сайту компанії «INNOLITH», власники даних сайтів несуть повну відповідальність за зміст даних сайтів, так само як і за продаж товарів, пропонованих на даних сайтах, і за обробку і виконання будь-яких замовлень, отриманих через інтернет з допомогою таких сайтів. 

Компанія «INNOLITH». не несе ніякої відповідальності за будь-яке порушення авторських прав, прав на товарні знаки або іншу інтелектуальну власність, порушення особистих немайнових прав, які мають місце на сайті, посилання на який міститься на сайті компанії «INNOLITH».

 

3. Загальна відмова від відповідальності

 

Компанія «INNOLITH» робить значні зусилля для того, щоб убезпечити сайт від вірусів, проте, ми не можемо гарантувати їх повну відсутність. У зв'язку з цим ми рекомендуємо користувачам самостійно вживати заходів щодо захисту своїх комп'ютерів від вірусів (використовувати вірус-сканери) перед завантаженням документів і даних з сайту компанії «Хенкель». 

Компанія «Хенкель» не гарантує відсутність помилок або збоїв в роботі окремих опцій сайту, а так само не відповідає за доступність даних опцій. 

  

4. Заяви довгострокового характеру і заяви про наміри

Розміщені на сторінках сайту заяви, що носять довгостроковий характер, засновані на основі останньої доступної інформації. Однак, результати, досягнуті в дійсності, можуть істотно відрізнятися від подібних заяв, оскільки залежать від ряду факторів конкурентної і макроекономічної природи, які в ряді випадків знаходяться за межами контролю компанії «INNOLITH». Компанія «INNOLITH». не має наміру постійно вносити зміни в довгострокові прогнози і заяви, що містяться на сторінках даного сайту. 

  

5. Продукція компанії «INNOLITH»

Продукція, інформація про яку розміщена на сторінках цього сайту, є зразком продукції, виробленої компанією «INNOLITH».

Контакти

Україна, Івано — Франківська обл,

Тисменецький р-н, с. Угринів, вул. Галицька,29

+38(050) 199-18-04

+38(068) 974-79-07

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.